Terminarz rozgrywek ligi: TARNÓW: KLASA OKRĘGOWA

RUNDA II



Kolejka 16 w dniach 16-03-2019/17-03-2019

121Ciężkowianka Ciężkowice- LKS Ładna2019-03-1714:00
122Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Pogórze Pleśna2019-03-1715:00
123Dunajec Zbylitowska Góra- Wola Radłowska2019-03-1615:30
124Gromnik- Wisła Szczucin2019-03-1715:00
125Zorza Zaczarnie- Tuchovia Tuchów2019-03-1615:30
126LUKS Skrzyszów- Śmigno2019-03-1713:30
127Metal Gawro Tarnów- Polan Żabno2019-03-1615:30
128Olimpia Wojnicz- Wolania Wola Rzędzińska2019-03-1715:30


Kolejka 17 w dniach 23-03-2019/24-03-2019

129Olimpia Wojnicz- Ciężkowianka Ciężkowice2019-03-2415:30
130Wolania Wola Rzędzińska- Metal Gawro Tarnów2019-03-2415:00
131Polan Żabno- LUKS Skrzyszów2019-03-2315:30
132Śmigno- Zorza Zaczarnie2019-03-2411:30
133Tuchovia Tuchów- Gromnik2019-03-2315:00
134Wisła Szczucin- Dunajec Zbylitowska Góra2019-03-2315:00
135Wola Radłowska- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska2019-03-2315:30
136Pogórze Pleśna- LKS Ładna2019-03-2413:30


Kolejka 18 w dniach 30-03-2019/31-03-2019

137Ciężkowianka Ciężkowice- Pogórze Pleśna2019-03-3114:00
138LKS Ładna- Wola Radłowska2019-03-3016:00
139Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Wisła Szczucin2019-03-3115:00
140Dunajec Zbylitowska Góra- Tuchovia Tuchów2019-03-3016:00
141Gromnik- Śmigno2019-03-3116:00
142Zorza Zaczarnie- Polan Żabno2019-03-3016:00
143LUKS Skrzyszów- Wolania Wola Rzędzińska2019-03-3016:00
144Metal Gawro Tarnów- Olimpia Wojnicz2019-03-3016:00


Kolejka 19 w dniach 06-04-2019/07-04-2019

145Metal Gawro Tarnów- Ciężkowianka Ciężkowice2019-04-0617:00
146Olimpia Wojnicz- LUKS Skrzyszów2019-04-0717:00
147Wolania Wola Rzędzińska- Zorza Zaczarnie2019-04-0716:00
148Polan Żabno- Gromnik2019-04-0616:00
149Śmigno- Dunajec Zbylitowska Góra2019-04-0616:00
150Tuchovia Tuchów- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska2019-04-0617:00
151Wisła Szczucin- LKS Ładna2019-04-0616:00
152Wola Radłowska- Pogórze Pleśna2019-04-0617:00


Kolejka 20 w dniach 13-04-2019/14-04-2019

153Ciężkowianka Ciężkowice- Wola Radłowska2019-04-1415:00
154Pogórze Pleśna- Wisła Szczucin2019-04-1413:30
155LKS Ładna- Tuchovia Tuchów2019-04-1317:00
156Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Śmigno2019-04-1416:00
157Dunajec Zbylitowska Góra- Polan Żabno2019-04-1317:30
158Gromnik- Wolania Wola Rzędzińska2019-04-1417:00
159Zorza Zaczarnie- Olimpia Wojnicz2019-04-1317:00
160LUKS Skrzyszów- Metal Gawro Tarnów2019-04-1417:00


Kolejka 21 w dniach 20-04-2019/21-04-2019

161LUKS Skrzyszów- Ciężkowianka Ciężkowice2019-04-2013:00
162Metal Gawro Tarnów- Zorza Zaczarnie2019-04-2014:00
163Olimpia Wojnicz- Gromnik2019-04-2016:00
164Wolania Wola Rzędzińska- Dunajec Zbylitowska Góra2019-04-2015:00
165Polan Żabno- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska2019-04-2011:00
166Śmigno- LKS Ładna2019-04-2013:00
167Pogórze Pleśna- Tuchovia Tuchów2019-04-2012:00
168Wisła Szczucin- Wola Radłowska2019-04-2014:00


Kolejka 22 w dniach 27-04-2019/28-04-2019

169Ciężkowianka Ciężkowice- Wisła Szczucin2019-04-2815:00
170Wola Radłowska- Tuchovia Tuchów2019-04-2717:00
171Pogórze Pleśna- Śmigno2019-04-2711:00
172LKS Ładna- Polan Żabno2019-04-2817:00
173Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Wolania Wola Rzędzińska2019-04-2817:00
174Dunajec Zbylitowska Góra- Olimpia Wojnicz2019-04-2817:00
175Gromnik- Metal Gawro Tarnów2019-04-2817:00
176Zorza Zaczarnie- LUKS Skrzyszów2019-04-2717:30


Kolejka 23 w dniach 01-05-2019

177Zorza Zaczarnie- Ciężkowianka Ciężkowice2019-05-0313:00
178LUKS Skrzyszów- Gromnik2019-05-0115:00
179Metal Gawro Tarnów- Dunajec Zbylitowska Góra2019-05-0111:00
180Olimpia Wojnicz- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska2019-05-0117:00
181Wolania Wola Rzędzińska- LKS Ładna2019-05-0116:00
182Polan Żabno- Pogórze Pleśna2019-05-0117:30
183Śmigno- Wola Radłowska2019-05-0115:00
184Tuchovia Tuchów- Wisła Szczucin2019-05-0117:00


Kolejka 24 w dniach 04-05-2019/05-05-2019

185Ciężkowianka Ciężkowice- Tuchovia Tuchów2019-05-0516:00
186Wisła Szczucin- Śmigno2019-05-0417:00
187Wola Radłowska- Polan Żabno2019-05-0417:00
188Pogórze Pleśna- Wolania Wola Rzędzińska2019-05-0417:00
189LKS Ładna- Olimpia Wojnicz2019-05-0417:00
190Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Metal Gawro Tarnów2019-05-0517:00
191Dunajec Zbylitowska Góra- LUKS Skrzyszów2019-05-0317:30
192Gromnik- Zorza Zaczarnie2019-05-0517:00


Kolejka 25 w dniach 11-05-2019/12-05-2019

193Gromnik- Ciężkowianka Ciężkowice2019-05-1217:00
194Zorza Zaczarnie- Dunajec Zbylitowska Góra2019-05-1118:00
195LUKS Skrzyszów- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska2019-05-1217:00
196Metal Gawro Tarnów- LKS Ładna2019-05-1117:00
197Olimpia Wojnicz- Pogórze Pleśna2019-05-1215:30
198Wolania Wola Rzędzińska- Wola Radłowska2019-05-1117:00
199Polan Żabno- Wisła Szczucin2019-05-1117:30
200Śmigno- Tuchovia Tuchów2019-05-1211:30


Kolejka 26 w dniach 18-05-2019/19-05-2019

201Ciężkowianka Ciężkowice- Śmigno2019-05-1916:00
202Tuchovia Tuchów- Polan Żabno2019-05-1818:00
203Wisła Szczucin- Wolania Wola Rzędzińska2019-05-1817:00
204Wola Radłowska- Olimpia Wojnicz2019-05-1817:30
205Pogórze Pleśna- Metal Gawro Tarnów2019-05-1913:30
206LKS Ładna- LUKS Skrzyszów2019-05-1917:00
207Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Zorza Zaczarnie2019-05-1917:00
208Dunajec Zbylitowska Góra- Gromnik2019-05-1918:00


Kolejka 27 w dniach 25-05-2019/26-05-2019

209Dunajec Zbylitowska Góra- Ciężkowianka Ciężkowice2019-05-2517:00
210Gromnik- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska2019-05-2617:00
211Zorza Zaczarnie- LKS Ładna2019-05-2618:00
212LUKS Skrzyszów- Pogórze Pleśna2019-05-2515:00
213Metal Gawro Tarnów- Wola Radłowska2019-05-2517:00
214Olimpia Wojnicz- Wisła Szczucin2019-05-2617:30
215Wolania Wola Rzędzińska- Tuchovia Tuchów2019-05-2617:00
216Polan Żabno- Śmigno2019-05-2518:00


Kolejka 28 w dniach 01-06-2019/02-06-2019

217Ciężkowianka Ciężkowice- Polan Żabno2019-06-0216:30
218Śmigno- Wolania Wola Rzędzińska2019-06-0211:30
219Tuchovia Tuchów- Olimpia Wojnicz2019-06-0118:00
220Wisła Szczucin- Metal Gawro Tarnów2019-06-0118:00
221Wola Radłowska- LUKS Skrzyszów2019-06-0118:00
222Pogórze Pleśna- Zorza Zaczarnie2019-06-0213:30
223LKS Ładna- Gromnik2019-06-0218:00
224Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Dunajec Zbylitowska Góra2019-06-0218:00


Kolejka 29 w dniach 08-06-2019/09-06-2019

225Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Ciężkowianka Ciężkowice2019-06-0918:00
226Dunajec Zbylitowska Góra- LKS Ładna2019-06-0918:00
227Gromnik- Pogórze Pleśna2019-06-0917:00
228Zorza Zaczarnie- Wola Radłowska2019-06-0818:00
229LUKS Skrzyszów- Wisła Szczucin2019-06-0818:00
230Metal Gawro Tarnów- Tuchovia Tuchów2019-06-0818:00
231Olimpia Wojnicz- Śmigno2019-06-0918:00
232Wolania Wola Rzędzińska- Polan Żabno2019-06-0917:00


Kolejka 30 w dniach 15-06-2019/16-06-2019

233Ciężkowianka Ciężkowice- Wolania Wola Rzędzińska2019-06-1518:00
234Polan Żabno- Olimpia Wojnicz2019-06-1518:00
235Śmigno- Metal Gawro Tarnów2019-06-1518:00
236Tuchovia Tuchów- LUKS Skrzyszów2019-06-1518:00
237Wisła Szczucin- Zorza Zaczarnie2019-06-1518:00
238Wola Radłowska- Gromnik2019-06-1518:00
239Pogórze Pleśna- Dunajec Zbylitowska Góra2019-06-1518:00
240LKS Ładna- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska2019-06-1518:00